Partneři

Plastická chirurgie Plzeň
Uvažujete o plastice prsou? Stydíte se ale přiznat svému lékaři, že nejste spokojeni se svým vzhledem? Hoďte pochybnosti za hlavu a navštivte Plastickou, estetickou chirurgii Plzeň. Milý a vstřícný personál je absolutně diskrétní, profesionální a najde ideální řešení i pro vaše individuální potřeby. Není se čeho obávat. Stačí jen udělat první krok.

Laser Plastic
Vezměte své zdraví do svých rukou. Poté, co jste se v naší ambulanci bezbolestně zbavili nepříjemných hemoroidů, zjistili jste, že lékařů se opravdu obávat nemusíte. Trápí vás dermatologické nebo gynekologické potíže? Jste nespokojeni se svojí postavou nebo vizáží? Navštivte kliniku LaserPlastic a nechte na odbornících, aby vám pomohli

Laser Esthetic
Radujte se ze života bez bolesti a nepříjemných pocitů v oblasti konečníku. S hemoroidy zatočíme neinvazivně a především zcela bezbolestně. Toužíte své nové svěží já ještě trochu vylepšit a povzbudit sebevědomí? Pak na klinice Laser Esthetic, budete v těch nejlepších rukou. Mladistvá tvář a dokonale formované tělo nejsou výsadou horních deseti tisíc. Užijte si péči zkušených lékařů plastické, laserové, cévní a estetické chirurgie. Váš život dostane nový impuls. 

Zkus to zdravě

Využijte služeb týmu Zkus to zdravěa nechte si v rámci výživového poradenství sestavit jídelníček na míru nebo pozvat profesionála na asistovaný nákup zdravé výživy. Naši odborníci vám na základě analýzy složení těla InBody nebo neinvazivního cévního vyšetření vypracují osobní tréninkový plán tak, aby pohybové aktivity byly přizpůsobeny vašim možnostem a potřebám.

Ochraňujte to nejdražší, co v životě máte. Své děti. Veďte je již od malička ke zdravému životnímu stylu a předcházejte tak zdravotním komplikacím. V rámci projektu Zdraví dětem, pořádáme přednášky pro mateřské, základní a střední školy.

Urologická klinika

V naší ordinaci jste se přesvědčili, že i onemocnění na diskrétních místech se dá vyléčit, aniž by utrpěla vaše důstojnost. Nestyďte se řešit ani své urologické obtíže. Navštivte Urologickou kliniku a zahajte léčbu ještě dnes. Čím dřív se začnete léčit, tím dřív se budete cítit lépe.  

Online lékárna

Ještě jste nezahodili ostych a potíže s hemoroidy řešíte svépomocí? Vyzkoušejte dubovou kůru nebo volně prodejné přípravky na hemoroidy. Online lékárna, Léky na dosah, představuje diskrétní řešení nákupu léčiv z pohodlí domova.

Zdravotnické potřeby

Péče o zdraví je tou nejcennější starostlivostí, kterou ve svém životě věnujeme sami sobě. Nepodceňujte výběr správných zdravotnických potřeb a nakupujte v obchodě, který lékaři milují.