Masti a čípky na hemoroidy

Znáte to. Objeví se první příznaky nějaké nemoci nebo neduhu a běžet k lékaři se nám hned nechce. Nejdřív zkoušíme různé možnosti domácí léčby. 
Ani v momentě, kdy pocítíme v oblasti konečníku nepříjemné svědění a pálení, tomu není jinak. „Hemeroidy!“ zpanikaříme a začneme hledat na internetu babské rady jak na hemoroidy. Když nám nepomohou, můžeme trpět dál nebo vyhledat pomoc lékaře.

Prvotní úleva od hemoroidů? Návštěva praktického lékaře

Nebojte se návštěvy praktického lékaře. Hemoroidy jsou stejné onemocnění jako jakékoliv jiné. Stud a obavy z operace nechte doma. Ani jedno není opodstatněné. Poté, co lékaři popíšete příznaky a on vás prohlédne, většinou doporučí konzervativní léčbu pomocí mastí a čípků.

Mezi nejlepší masti na hemoroidy patří Proctoglyvenol, Faktu, Dobexil, Peraparation H, Hemagel procto a další. Ať už ve formě masti, krému nebo čípku mají tyto léky zklidňující a protizánětlivý efekt a některé i zastavují hemoroidální krvácení. Praktický lékař nejčastěji doporučuje tyto medikamenty aplikovat  1-2 týdny.

Hemoroidy a jejich léčba může být podpořena užíváním venotoniky či venofarmaky. Tyto léky ve formě tablet zpevňují žilní stěnu hemoroidu a účinkují protizánětlivě. Zabraňují zvětšování hemoroidů. Na léčbu hemoroidů se nejčastěji předepisují: Detralex, Diovarix Diosminol a Hemostop.

Osvědčeným podpůrným prostředkem léčby zánětů vnějších hemoroidů a jejich trombózy je Dubová kůra ve formě koupelí či gelu.

Objednejte se na vyšetření

Čípky a masti na hemoroidy nefungují?

Léčba od praktického lékaře pomocí čípků a mastí nezabrala tak, jak by měla? Nejvyšší čas navštívit proktologii. Odborný lékař, proktolog, má mnohem účinnější metody léčby. Ne, nebojte se, žádná operace se konat nebude. Ty časy, kdy se hemoroidy řešily operativním zákrokem, patří minulosti. Zkušený proktolog má v ordinaci přístroj HEMORON. 

Jak léčba HEMORONEM probíhá?

Instrumentální léčebná metoda probíhá ambulantně. Během nebolestivého patnácti minutového zákroku jste plně při vědomí. Žádná bolest, žádná narkóza, žádné doléčování. po zákroku se ještě tentýž den vracíte do normálního denního režimu života. Léčebný zákrok přístrojem HEMORON vás zbaví potíží, které vás v poslední době sužovaly . 
Při této metodě je dosaženo léčebného efektu aplikací unipolárního proudu z přístroje HEMORON do vyživovacích tepen  hemoroidálních žil.
Léčba hemoroidů HEMORONEM je prověřená mnoha tisíci pacienty, kteří se na nenáročnosti a nebolestivosti léčby shodují. Co víc si přát? Teď už je to pouze na vás. Udělat první krok k uzdravení. Stačí si domluvit schůzku v naší ordinaci a těšit se na okamžik, kdy se opět posadíte bez bolesti.

Pokud máte podezření, že se u Vás vyskytují příznaky právě vzniku hemoroidů, nepodceňujte situaci a nenechte to zajít příliš daleko. Čím dříve vše podchytíme, tím je léčba snazší. Nebojte se na nás kdykoliv obrátit na čísle +420 736 601 780