Hemoroidy a jejich léčba, která zabírá

Sníte o tom, že najdete zlatou žílu a váš život bude jak v bavlnce? Pozor, sny se občas plní. A v momentě, kdy se zlatá žíla ozve, bude pozdě litovat svých přání. Ne všechno zlato přináší štěstí. Nepříjemnosti způsobené zlatou žílou, HEMOROIDY, s pohodlím rozhodně nemají nic společného. 

Hemoroidy

Až 60 % dospělé populace se během života nepříjemnostem s „hemeroidy“ nevyhne. Stres, sedavé zaměstnání, namáhavé tlakové cvičení, zácpa a jídelníček chudý na vlákninu si vybírají svou daň. Bohužel ani hemoroidy v těhotenství nejsou výjimkou.
Mezi nepříjemné příznaky hemoroidů patří pálení a svědění v oblasti konečníku, krvácení při vyprazdňování a v nejkrajnějším případě i únik stolice. Protože se jedná o onemocnění na choulostivých partiích těla, mnohdy stud zabrání započetí léčby u proktologa. A pacient hledá jiné řešení, jak na hemoroidy.

Hemoroidy a babské rady

I když není nejmenší důvod, proč nepodstoupit vyšetření hemoroidů, první, co postiženého napadne je, spolehnout se na babské rady a jiné zaručené tipy co na hemoroidy použít. Všechny tyto metody jsou účinné pouze zdánlivě. Obtíže způsobené zlatou žílou zmírní, ale v žádném případě nevyřeší definitivně
Domácí léčba hemoroidů je spíše režimové opatření, které oddaluje návštěvu odborníka. A jaké babské rady fungují?

  • Omezit sezení, popřípadě vyměnit tvrdou židli za gymnastický balon. 
  • Upravit jídelníček a obohatit ho o vlákninu. Zabránit zácpě.
  • Hodně pít a nebránit se ovocným šťávám ani bylinkovým čajům. 
  • Nepoužívat hrubý toaletní papír, ale vyměnit ho za jemný a ještě lépe vlhčený. 
  • Svědění a bolesti efektivně zmírní sedací koupele v dubové kůře, heřmánku nebo kaštanu.
  • Hygiena anální oblasti by měla být samozřejmostí minimálně po každé návštěvě toalety.

Přípravky a léky na hemoroidy

Na trhu je množství mastí a čípků na hemoroidy. Hemostop, Faktu a jiné přípravky na hemoroidy zmírňují bolestivost a pálení. Bohužel i léky jsou na definitivní řešení krátké. 

Objednejte se na vyšetření

Stop hemoroidům! A bez bolesti!

V momentě, kdy vás dočasná řešení přestanou bavit a odhodláte se navštívit proktologickou ambulanci, uděláte první krok k úspěšnému uzdravení. Hemoroidy a jejich léčba není nepříjemnou záležitostí, pokud se svěříte do rukou odborníka s citlivým přístupem. 
Moderní doba má i moderní řešení hemoroidálního onemocnění. Naprosto bez bolesti a bez nutnosti chirurgického zákroku lze hemoroidy vyléčit přístrojem Hemoron.
Netrapte se, když nemusíte. Zahoďte obavy a zbytečný stud a navštivte ambulanci Mudr. Zbyňka Dvořáka. Dostane se vám vřelého uvítání, individuálního přístupu a především léčby od zkušeného odborníka. Po základní prohlídce s vámi pan doktor probere možnosti léčby a pomocí Hemoronu zajistí účinné odstranění vašich obtíží. A to je to, oč tu celou dobu běží. Zbavit se bolesti a opět žít plnohodnotný život.